Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

ProSupps Mr.Hyde 213 g

90 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Forma
práškové

Recenze

  Parametry produktu

  Forma
  práškové

  Popis produktu

  ProSupps Mr.Hyde - efektivní předtréninkový přípravek

  Mr. Hyde je formulován jako nejvíce extrémní a efektivní předtréninkový přípravek s obsahem leucinu, směsi stimulantů a agmatin sulfátu. Má termogenní účinky, v každé porci se nalézá dostatečná dávka kreatin hydrochloridu.

  ProSupps Mr. Hyde v bodech: potentní kombinace termogenických složek efektivní dávka kreatin hydrochloridu v jedné porci agmatin sulfát pro napumpování svalů a nutriční transport

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  1zákazník doporučuje produkt
  0zákazníků nedoporučuje produkt
  90 %průměr z 1 hodnocení
  5
  1 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×

  Zákazníci nejčastěji zmiňují

  Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

  • Doporučuje produkt

   90 %

   • +pumpa
   • +energie
   • +nabuzenost
   • +soustředěnost
   • +dobrá nálada a vitalita po tréninku

   Když jsem jel klasiku, tedy užíval sacharidy i před tréninkem (např.rýže), tak byly účinky úplně top (nejlepší workout v životě). Agmatin (na pumpu) byl úplně super už při samotném rozcvičování, soustředěnost, nabuzení. Jelikož patřím mezi lidi méně citlivé na kofein, tak pre-workouty s obsahem běžných cca. 200mg skoro necítím, v tomto je cca. 400mg a z několika různých druhů, to na mě sedí perfektně. Momentálně před tréninkem žádné sacharidy neužívám, energii využívám ze zdravých tuků a sacharidy až po, až si je tělo zaslouží. Co se týče pumpy, už mi není dána tzv. zadarmo, ale musím si ji více zasloužit, ale každopádně, i když se účinky trochu minimalizovaly, stále je to zatím nejlepší pwo co jsem zkoušel, zejména díky tomu kofeinu, protože mi dodá vitalitu i po tréninku, nejsem tak vyždímaný, což se v dietě hodí. Jinak přípravek jsem studoval detailněji, protože v USA je to momentálně jeden z nejsilnějších preworkoutů, často v TOP 5, kolikrát i vyhraje a co vím, tak je z něj v EU verzi vyndán jen Yohimbeen, jinak by mělo vše sedět, je v něm mnoho termogenních látek, látek podporujících pocení, spalovaní, za mě se určitě oplatí zkusit, zkouším i jiné pwo a zatím se vždycky stane, že si po tréninku řeknu, kamaráde zítra radši zase HYDE! Snad někdo na základě této recenze dá šanci tomuto ne příliš známého produktu, což se ale nedá říct o USA, odkud pochází. Dával jsem zkoušet i ostatním fitness nadšencům z rodiny a všichni hodnotili kladně (kolikrát naznačovali, že by chtěli ještě).