SWISS Zdravé klouby MicroLactin 120 tablet

Počet tablet/kapslí
120 ks

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

SWISS Zdravé klouby MicroLactin 120 tablet užívám již řadu let a odstranil mi vážné problémy s koleny. Bolest ustoupila a hybnost se výrazně zlepšila. Operace kloubů již není nutná.

• , zakoupeno v Lékárna pohoda

• dobrá dostupnost
    • vyšší cena

Microlactin užíváme s manželkou dlouhodobě, zbavil nás problémy s koleny.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Díky užívání tohoto přípravku si mohu opět kleknout na kolena,nemám je oteklé. mohu vykonávat veškeré práce.
    • nemám co říci

Pro mne je to svým způsobem výhodný lék,který hlavněmi nezatěžuje žaludek

Počet tablet/kapslí
120 ks

Swiss NatureVia MicroLACTIN SuperFlex 500mg cps120

NatureVia MicroLACTIN SuperFlex 500 mg je doplněk stravy na bázi bioaktivních proteinů, bohatých na inhibiční protilátky a imunitní faktory. Získává se z mléka hyperimunizovaných dojnic z kontrolovaného chovu. Hyperimunizace u nich podpoří přirozenou produkci protilátek (IgG) a imunitních faktorů.

MicroLactin překvapí rychlým nástupem účinku (1-2 týdny) a zkrácením doby potřebné k návratu k běžným aktivitám. Proto jej lze doporučit mj.po silné fyzické zátěži (sport, těžká práce).

Balení obsahuje 120 kapslí. Hmotnost balení: 74,2 g.

Dávkování a způsob užití

• Zaváděcí dávka (prvních 7 dní): 4 kapsle 2 krát denně.
  • Udržovací dávka: 2 kapsle 2 krát denně, možno přejít až na 2 kapsle denně.

Složení

Jedna kapsle obsahuje: MicroLactin prášek (mikronizovaná mléčná bílkovina) 500 mg.

Složení: MICRO Lactin (mikronizovaná mléčná bílkovina), želatina.

Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy, osoby alergické na mléko. Odstraněno 90% původního obsahu laktózy. Může ovlivnit účinnost ATB tetracyklinu.

Doplňující informace

Výrobce:

BIOVIT IMPEX

Kód EAN: 8594187090524

Značka:

NATUREVIA

Charakteristika:

Doplněk stravy

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

• , zakoupeno v Lékárna pohoda

• dobrá dostupnost
    • vyšší cena

Microlactin užíváme s manželkou dlouhodobě, zbavil nás problémy s koleny.

• nemám co říci

Pro mne je to svým způsobem výhodný lék,který hlavněmi nezatěžuje žaludek

• , zakoupeno v Apotek.cz

• beru tento přípravek již několik let a mám pocit, že mi pomáhá

beru tento přípravek již několik let a mám pocit, že mi pomáhá

• Nemám již po 2.balení tolik oteklé klouby,bolest se snižuje

na doporučení kamarádky a jsem ráda

• , zakoupeno v PICNIC

• vyskúšaný a naozaj funguje najmä u seniorov
    • vysoká cena

Kupujúci musí zvážiť vyššiu cenu a účinok.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Zatím je brzy, po čase, až se to ukáže

DTTO

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Jediný přípravek tohoto druhu, který u mě opravdu funguje

Produkt mi byl doporučen lékařem. Bolesti kolen skutečně po cca 20 dnech ustoupily.

• , zakoupeno v Manitera.cz

- bohužel nedokážu posoudit účinek léku, brala jsem ho hlavně kvůli kolenům, částečně mi snad pomohl :-)

• , zakoupeno v PARALÉKÁRNA

Beru teprve týden. Podle letáku by se už mělo projevit zlepšení, což se zatím nestalo.